כל הקטגוריות

בלוג

אנטי סליפ

  ריצוף אנטי סליפ למגוון שימושים

  לא בטוח שאתם יודעים אבל אפשר לפתור את אחת הבעיות הקשות בחייכם במחיר ליטוש רצפה אחד. כן, ברצינות, אנחנו מדברים על רצפת הבריכה שלכם. אולי אתם מהיחידים שלא מזדהים עם הקושי הזה, אבל הורים רבים וגם ילדים כמובן אינם מפסיקים להתלונן על כך שהרצפה בבריכה וגם על שפת הבריכה שלהם בבית- גורמת להם להחליק, במיוחד כאשר מדובר ברגליים יחפות, ובמיוחד כאשר הרגליים היחפות הן גם רטובות, בנוסף לכל. ולמה שלא תהיינה רטובות אם מדובר בבריכה? אכן, זו ללא ספק בעיה שמציקה לרבים מאיתנו ולא מעט גם סבלו מתוצאותיה, החלקה לתך הבריכה או לידה כשיוצאים מהמים לרגע או אולי מסיימים שעת שחייה מרעננת היא בהחלט בלתי נעימה ועלולה גם להיות מסוכנת, ובנימה מעט יותר רצינית, מה עושים כדי למנוע את המפגע הבטיחותי המאיים הזה בתוך הבית שלנו? כתבה בנושא אנטי סליפ לבעלי בריכות, מקלחות, ובעצם לכולנו, מאת הצוות באביב ליטוש אבן ושיש המומחים בתחום.

  אנטי סליפ לא רק בבריכה

  אנטי סליפ הוא בעצם כינוי כללי לאמצעים נגד החלקה, יש לכם אולי גרביים אנטי סליפ, נעלי בית אנטי סליפ, וגם אם לא, לתינוקות שלכם וודאי רכשתם גרביים אנטי סליפ המצוידות בנקודות נגד החלקה בכף הרגל. אבל אפשר לעשות משהו הרבה יותר פשוט- לטפל ברצפה בעצמה. רעיון האנטי סליפ הוא בעצם ללטש את הרצפה למרקם מחוספס שימנע החלקה בכל מצב, גם ברגליים רטובות ביותר. תחילת השימוש באנטי סליפ הייתה בעיקר בבריכות ציבוריות שונות אשר חיפשו אמצעים לבטיחות למניעת סיכונים, קבלת אישורים להפעלת הבריכה וכמה שפחות סיבוכים עם ביטוח השוחים במתחם, אבל היום אפשר למצוא רצפת אנטי סליפ בלא מעט בתים פרטיים, ולא רק בבריכות הפרטיות שלהם.

  אנטי סליפ לאמבטיה

  חדר הרחצה שלכם הוא החדר הכי מושלם שיש בבית כנראה, מפנק ורומנטי ומלא אווירה, אבל תודו שגם אתם לפעמים ניצלים ברגע האחרון מהחלקה מרשימה? גם אם כן וגם אם לא, הילדים וודאי מועדים לכך, אנטי סליפ ברצפת חדר האמבטיה הוא חובה בטיחותית ואתית כלפי בני המשפחה וגם כלפי עצמכם. דברו איתנו לפרטים והצעת מחיר משתלמת. אביב ליטוש.

  עוד מידע מרחבי האתר

  פוליש לרצפה
  שירותים
  פוליש לרצפה

  פוליש רצפות מתלבטים לגבי פוליש רצפות ועדיין לא סגורים על זה? בואו ננסה  לענות על כמה שאלות שאולי מציקות לכם

  קראו עוד »
  ליטוש קירות
  שירותים
  ליטוש קירות

  שיוף קירות ליטוש קירות? אתם מתכוונים לשיוף המוכר שאני מבצעים לפני צביעה יסודית של הקיר בצבע אקרילי או בסיד פשוט?

  קראו עוד »
  אנטי סליפ
  שירותים
  אנטי סליפ

  ריצוף אנטי סליפ למגוון שימושים לא בטוח שאתם יודעים אבל אפשר לפתור את אחת הבעיות הקשות בחייכם במחיר ליטוש רצפה

  קראו עוד »
  ליטוש מרצפות
  שירותים
  ליטוש מרצפות

  ליטוש מרצפות ישנות רק לפני כמה שנים החלפתם ריצוף בכל הבית, אז למה פתאום משהו ברצפה שמתחתיכם ניראית לכם שחוקה

  קראו עוד »
  קרצוף רצפות
  שירותים
  קרצוף רצפות

  קרצוף מרצפות הרצפה שלכם עושה לכם דיכאון? זה יכול להיות ממגוון סיבות, טובות יותר וטובות פחות. אולי זו הרצפה שהאישה

  קראו עוד »
  תפריט

  ממוקם ראשון במדרג