רוצים להקנות מראה יותר יוקרתי ומלוטש למשטח האבן? הכירו את התהליך שנקרא הברקה קריסטלית. פעולה נקייה, עם תוצאות מוצלחות שמחזיקות מעמד לפרק זמן של עד 7 שנים. לאחר מכן אפשר לחזור על התהליך.

הברקה קריסטלית, חידוש שגם מגן על האבן

אם הרצפה בבית או בעסק שלכם התיישנה, זה עדיין לא אומר שחייבים להחליף. במקום להוציא כסף רב על החלפת מרצפות, יש פתרון הרבה יותר מהיר, נוח ומשתלם. הברקה קריסטלית כשמה כן היא, זו פעולה שנועדה לבצע פעולה של הברקה.

מדובר על תהליך שנועד ליצורעיבוד מאוד יפה ומראה יוקרתי יותר לאבן. ההברקה מאפשרת להוציא מהאבן את הברק המקסימלי שלה ולשמר את הברק לאורך זמן. ניתן לחזור על הפעולה בכל מספר שנים, כדי לשמור את התוצאה המבריקה וגם כדי לשמור ולהגן על האבן. מומחים מסבירים כי עושים את זה אחת ל-4-7 שנים, תלוי ברמת השחיקה של האבן.

יתרונות חשובים של הברקה קריסטלית

הפעולה מחזירה את הברק לרצפה והופכת את המרצפות לבעלות מראה נוצץ באופן מתמשך, כאילו זה עתה נשטפו. מלבד זאת, שימו לב כי פעולה של הברקה קריסטלית גם שומרת על המרצפות מפני נזקים, בלאי ולכלוך. רצפה שטופלה באופן כזה, לא סופגת לכלוך ומאוד קל לשמור אותה נקיה ויפה לאורך זמן. היתרונות:

  1. זו פעולה לא מלכלכת.
  2. הברקה קריסטלית מגינה על האבן מפני כתמים ושריטות.
  3. חיסכון בכסף – לא צריך להחליף את משטח האבן.

הרצפה נראית חדשה, מבריקה ויפה לאורך זמן.

הברקה קריסטלית לשיש

  1. ליטוש או הברקה קריסטלית מתאימים למי שלא רוצה להחליף משטחי אבן או מרצפות קיימות.
  2. ביצוע יחסית מהיר, תוצאות אפקטיביות, ללא בלגן וללא לכלוך ובמחיר נוח.
  3. מלבד ליטוש וחידוש, מורחים מעל המרצפות חומרי איטום והברקה. זה אומר שהיא נוצצת וגם יותר קלה לניקוי מאי פעם.

הברקה קריסטלית לרצפה

מחפשים פתרון מעולה ללא פשרות? בחרו אך ורק חברה שמתמחה בביצוע הברקה קריסטלית, עם ציוד מקצועי, חומרי הברקה איכותיים וצוות מנוסה. זו הדרך לחדש את הרצפה בתוצאות הטובות ביותר.

צור קשר