מחפשים פתרון מעולה ללא פשרות? בחרו אך ורק חברה שמתמחה בביצוע הברקה קריסטלית, עם ציוד מקצועי, חומרי הברקה איכותיים וצוות מנוסה. זו הדרך לחדש את הרצפה בתוצאות הטובות ביותר.

ליטוש אבן עם והוספת טקסטורה על פי צרכי הלקוח

אבן היא אחד מחומרי הגלם הוותיקים ביותר לבניה וניתן לראות אותה במשטחי חוץ שונים ואפילו בעיצובים אדריכלים. על ידי הליטוש ניתן לשפר בצורה יפה את משטחי החוץ החדשים או המחודשים. מומחים מסבירים כי את האבן ניתן לעבד בשורה של פעולות, על פי המטרה הרצויה ללקוח. על ידי הפעולות הנבחרות, ניתן להקנות לאבנים את הטקסטורה, האופי והעיצוב הנדרשים. למשל, ניתן לבצע ליטוש המשולב עם הברשה. מתי זה יכול לבוא בחשבון: למשל כאשר רוצים ליצור משטח של אבן המונע החלקה (זה ידוע בשם אנטי סליפ). מקובל לבצע פעולה מסוג זה סביב בריכות בחצר, במקלחות וחדרי רחצה וביתר מקומות רטובים. בביצוע ליטוש אבן מסוג זה, נהוג להוסיף סילר על מנת להגן על האבן לאורך שנים.

איך מבצעים ליטוש אבן מקצועי

פעולה של ליטוש אבן יכולה להתבצע באמצעות ציוד המותאם לליטוש אבן בדייקנות, עם כלי עבודה חשמליים או מכאניים. פעולת הליטוש נעשית על ידי אנשי מקצוע מיומנים, אשר מצוידים בכלים כגון מכשירי ליטוש, דיסק יהלום, מכונות קרצוף וכדומה. ניתן להצביע על כמה שלבים בביצוע מקצועי:

  1. התאמת פעולת הליטוש לסוג האבן. נעשית בדיקה האם המשטח זקוק לשיקום או לליטוש, האם נדרשת הברשה וכדומה.
  2. פעולת הליטוש נעשית על ידי ציוד ליטוש מקצועי שמביא לתוצאה אחידה ויפה.
  3. אם מדובר על חידוש משטח אבן שהותקן בצורה של ריצוף ועם רווחים בין אריחים, ניתן לבצע טיפול ושיקום ברווחים אלה. זה נעשה על ידי חומרי מילוי אפקטיביים.

במידת הצורך, ניתן ליישם שכבת צבע או גימור או איטום כגון סילר, מעל האבנים המלוטשות. זו הדרך לשמור על המשטח במראה מרהיב ומרשים לאורך השנים.

צור קשר