כל הקטגוריות

בלוג

ליטוש קירות

  שיוף קירות

  ליטוש קירות? אתם מתכוונים לשיוף המוכר שאני מבצעים לפני צביעה יסודית של הקיר בצבע אקרילי או בסיד פשוט? לא. ממש לא. כי כמה כבר צובעים היום קירות, בעולם שעבר לחיפויים מגוונים הרבה יותר מושלמים ומלאי שיק. אנחנו מדברים על הקירות שיש לכם בבית, בכניסה, בחדר הרחצה, בחצר, בלובי, ואיפה לא. קירות שיש או אבן, קירות עם חיפויים מגוונים, בריקים, בטון מוחלק ומעוצב, פסיפס ועוד כיד הדמיון הטובה על המעצב שלכם. רק שמאז שבניתם את זה חלפו כמה שנים טובות והן משתקפות היטב בקירות שלכם. מה עושים? ליטוש קירות מקצועי ואיכותי בחברת אביב ליטוש שיש ואבן, זה מה שאתם צריכים.

  מתי עושים ליטוש קירות?

  אנחנו באביב מבצעים ליטוש למגוון חומרים עצום, כמעט כל חומר ריצוף וחיפוי ניתן ללטש ולהוציא ממנו את הברק המושלם שמסתתר מאחורי שכבות דהויות של שחיקה וכתמים. בחדר הרחצה שלכם למשל סביר להניח שיש לא מעט סימנים נקודתיים על הקירות, ייתכן שנוצרו משימוש בחומרים לא נכונים עבור השיש, או סתם כך מאדים מרובים מדי. בלא מעט חומרי חיפוי נוצרים סדקים פה ושם, ולפעמים אנחנו רק רוצים לחדש את המראה המושלם שהיה להם פעם ומזמן נגוז, באמצעות ליטוש קירות מקצועי.

  איך עושים בפועל ליטוש לקירות?

  ליטוש קירות הוא פעולה נעשית באמצעות מלטשות יהלום מיוחדות, המלטשות עוברות על הקיר באופן שיטתי, מקלפות ממנו בזהירות הנדרשת שכבה דקיקה שהתלכלכה באופן חסר תקנה, או אבדה את הברק המקורי, וחושפות שכבה פנימית מושלמת כפי שקיבלתם את האבן ביום הראשון. ליטוש קירות יכול להיות מושלם לקירות בטון שפעמים רבות נשרטות ונסדקות, כאן יהיה צורך למלא את הסדקים ולאחר מכן לבצע את הליטוש כדי לאחד את השכבות ואת הגוונים לקיר אחיד מרשים. אם יש לכם עיצוב מיוחד שביצעתם בקיר המקורי, יהיה צורך בליטוש מדויק ומקצועי במיוחד כדי לשמור עליו, לחשוף אותו מחדש בעדינות ולא לפגוע באלמנטים או קווים מקוריים שעלולים להיפגע במהלך הליטוש.

  מחפשים מישהו לסמוך עליו כדי לשים בידיו את הקירות של הבית שלכם? מצאתם את אביב, מלטשים באהבה את הבית שלכם עד לחידוש מושלם.

  עוד מידע מרחבי האתר

  קרצוף רצפות
  שירותים
  קרצוף רצפות

  קרצוף מרצפות הרצפה שלכם עושה לכם דיכאון? זה יכול להיות ממגוון סיבות, טובות יותר וטובות פחות. אולי זו הרצפה שהאישה

  קראו עוד »
  אנטי סליפ
  שירותים
  אנטי סליפ

  ריצוף אנטי סליפ למגוון שימושים לא בטוח שאתם יודעים אבל אפשר לפתור את אחת הבעיות הקשות בחייכם במחיר ליטוש רצפה

  קראו עוד »
  ליטוש קירות
  שירותים
  ליטוש קירות

  שיוף קירות ליטוש קירות? אתם מתכוונים לשיוף המוכר שאני מבצעים לפני צביעה יסודית של הקיר בצבע אקרילי או בסיד פשוט?

  קראו עוד »
  ליטוש מרצפות
  שירותים
  ליטוש מרצפות

  ליטוש מרצפות ישנות רק לפני כמה שנים החלפתם ריצוף בכל הבית, אז למה פתאום משהו ברצפה שמתחתיכם ניראית לכם שחוקה

  קראו עוד »
  פוליש לרצפה
  שירותים
  פוליש לרצפה

  פוליש רצפות מתלבטים לגבי פוליש רצפות ועדיין לא סגורים על זה? בואו ננסה  לענות על כמה שאלות שאולי מציקות לכם

  קראו עוד »
  תפריט

  ממוקם ראשון במדרג