כל הקטגוריות

בלוג

פוליש לרצפה

  פוליש רצפות

  מתלבטים לגבי פוליש רצפות ועדיין לא סגורים על זה? בואו ננסה  לענות על כמה שאלות שאולי מציקות לכם בשיתוף עם צוות מקצועי בתחום ובעל ניסיון רב מחברת אביב ליטוש אבן ושיש, החברה שזוכה לאמון מלא מצד לקוחות רבים במרכז הארץ וגם מחוץ למרכז, ביקורות חיוביות מושלמות ועבודות מלהיבות שתוצאותיהם מרשימות ביותר. מתי עושים פוליש רצפות, כמה זמן זה לוקח, לכמה זמן מחזיקות מעמד התוצאות והאם זה באמת יכול להחליף ליטוש מקצועי? תישארו איתנו. מתחילים.

  מתי מעדיפים פוליש רצפות על פני ליטוש

  פעולת ליטוש רצפות היא פעולה חודרנית שמשייפת את הרצפה, מקלפת את השכבה החיצונית וחושפת שכבה חדשה פנימית ממנה. הבעיה העיקרית בליטוש היא שלא כל סוגי הרצפות יכולות לעמוד בפעולה כל כך מאסיבית. יש לא מעט סוגי גרניט פורצלן, קרמיקות ועוד חומרי ריצוף מקובלים ונפוצים, שליטוש עלול לסדוק אותם לחלוטין, ולכן לא ניתן לבצע פעולה כזו בריצוף שאינו שיש חזק או אבן. לכן, יש למצוא פתרון אחר כאשר מעוניינים לחדש את הברק והצבע של רצפה כזו, בלי אפשרות לקלף את השכבה המלוכלכת שלה. הפתרון- פוליש רצפות יסודי יכול לעזור לכם. הבעיה- אנחנו עדיין מתלבטים על כך. למה? אולי מפני שלא דיברתם עם חברה מקצועית.

  יתרונות משמעותיים לפוליש רצפות

  פוליש רצפות זוכה ליתרונות רבים שאין לפעולת הליטוש, למשל, חלון זמן עבודה קצר, לרוב בתוך מספר שעות עד מספר ימים בודדים, שאינו מחייב לעזוב את הבית בדרך כלל, אינו ממלא את הסביבה באבק שיוף כמו הליטוש, אינו יקר כל כך כיוון שמדובר במכונה פשוטה, ואינו דורש חיבור תלת פאזי לחשמל בדרך כלל. זה הופך את הפעולה לנגישה הרבה יותר, ההתלבטות של רבים מהלקוחות שלנו לגבי הפוליש הוכיחה שרובם המוחלט יצא מרוצה במיוחד מהתוצאה אליה הגיעו בסופו של דבר. אמנם, חשוב לדעת כי פוליש רצפות דורש זהירות בחומרי ניקוי לאחר הפעולה, והוא נשרט לאחר מספר שנים או מעט פחות מכך ויהיה צורך לחזור על הפעולה, אבל לעומת המחיר זה ממש משתלם. עדיין מתלבטים? דברו איתנו לגבי פוליש או ליטוש מקצועיים בחברת אביב. לא תתחרטו.

  עוד מידע מרחבי האתר

  קרצוף רצפות
  שירותים
  קרצוף רצפות

  קרצוף מרצפות הרצפה שלכם עושה לכם דיכאון? זה יכול להיות ממגוון סיבות, טובות יותר וטובות פחות. אולי זו הרצפה שהאישה

  קראו עוד »
  פוליש לרצפה
  שירותים
  פוליש לרצפה

  פוליש רצפות מתלבטים לגבי פוליש רצפות ועדיין לא סגורים על זה? בואו ננסה  לענות על כמה שאלות שאולי מציקות לכם

  קראו עוד »
  אנטי סליפ
  שירותים
  אנטי סליפ

  ריצוף אנטי סליפ למגוון שימושים לא בטוח שאתם יודעים אבל אפשר לפתור את אחת הבעיות הקשות בחייכם במחיר ליטוש רצפה

  קראו עוד »
  ליטוש מרצפות
  שירותים
  ליטוש מרצפות

  ליטוש מרצפות ישנות רק לפני כמה שנים החלפתם ריצוף בכל הבית, אז למה פתאום משהו ברצפה שמתחתיכם ניראית לכם שחוקה

  קראו עוד »
  ליטוש קירות
  שירותים
  ליטוש קירות

  שיוף קירות ליטוש קירות? אתם מתכוונים לשיוף המוכר שאני מבצעים לפני צביעה יסודית של הקיר בצבע אקרילי או בסיד פשוט?

  קראו עוד »
  תפריט

  ממוקם ראשון במדרג