כל הקטגוריות

בלוג

קרצוף רצפות

  קרצוף מרצפות

  הרצפה שלכם עושה לכם דיכאון? זה יכול להיות ממגוון סיבות, טובות יותר וטובות פחות. אולי זו הרצפה שהאישה התעקשה עליה, בלי טעם ובלי צורה, ואתם נכנעתם בלי חשק לרעיון הלא מוצלח הזה ומתחרטים על כך עד היום, אולי זה דווקא היה אעילוץ כלכלי שלא נתן לכם לרצף את הבית כפי שחלמתם כל השנים, ואולי זו סיבה אחרת, אבל יש מצב שזו הסיבה הפשוטה- הרצפה שלכם ישנה וזה מרגיש לכם עייף, זקן וחסר חיים. אם ככה אתם תרגישים- סביר להניח שאתם צודקים, אבל זה ממש לא סוף העולם, כי יש לנו הצעה מושלמת עבורכם. ליטוש רצפה. אופס, התאכזבתם, זה לא מתאים לכם? קבלו בבקשה את המושג הבא- קרצוף רצפות. יש מצב שזה מה שאתם צריכים כדי להחזיר את הכיף לחיים בבית.

  מה זה קרצוף רצפות ומתי זה מתאים

  קרצוף רצפות הוא פעולה שכלולה בתוך פוליש רצפה רגיל. אם לא ידעתם פוליש רצפה אתם יכולים להזמין בכל חברת ניקיון או עדיף- חברת ליטוש מקצועית שמבצעת עבודות פוליש, זו בעצם פעולה שאורכת מספר שעות ובמהלכה מקרצפים את שכבת הלכלוך העמוק  שהצטברה על המרצפות, ולסיום מבריקים את הרצפה בחומר עמיד למים ולכלוך שישמור על ברק מלוטש למשך תקופת זמן. קרצוף רצפות הוא בעצם השלב הבסיסי בטיפול הברקה לרצפה, אבל לא רק זה. קרצוף רצפות מתאים במיוחד לבית ישנים שנכנסתם אליהם וגיליתם הריצוף נראה זוועה, הוא מתאים למקרים בהם ערכתם שיפוץ אבל לא החלפתם רצפות והריצוף הקודם נראה כמו עבר טראומה משמעותית, ולעוד מקרים אחרים בהם אתם זקוקים לחידוש יסודי של מראה הרצפה.

  איך עושים קרצוף לרצפה?

  חברת הניקיון או הליטוש תבוא אליכם הביתה עם מכונת קרצוף מקצועית שישב בתחתה סקוץ' עבה ואגרסיבי, העובדים ישפכו על הרצפה בנדיבות חומרים חריפים המתאימים לסוג הרצפה שלכם, יוסיפו מים בשפע ויתחילו לעבור עם מכונת הקרצוף על כל מרצפת באופן יסודי. המכונה משפשף את הרצפות היטב והתוצאה תהיה גירוד של שכבות לכלוך שלא יורדות בשום צורה, כולל חומרים שונים במהלך הבניה, ועוד הרבה. אם תרצו להבריק הכל מלמעלה- תוכלו להוסיף פעולת הברקה עם אותה מכונה בדיוק. דברו איתנו באביב לקרצוף ישר מהמלטשה.

  עוד מידע מרחבי האתר

  קרצוף רצפות
  שירותים
  קרצוף רצפות

  קרצוף מרצפות הרצפה שלכם עושה לכם דיכאון? זה יכול להיות ממגוון סיבות, טובות יותר וטובות פחות. אולי זו הרצפה שהאישה

  קראו עוד »
  אנטי סליפ
  שירותים
  אנטי סליפ

  ריצוף אנטי סליפ למגוון שימושים לא בטוח שאתם יודעים אבל אפשר לפתור את אחת הבעיות הקשות בחייכם במחיר ליטוש רצפה

  קראו עוד »
  פוליש לרצפה
  שירותים
  פוליש לרצפה

  פוליש רצפות מתלבטים לגבי פוליש רצפות ועדיין לא סגורים על זה? בואו ננסה  לענות על כמה שאלות שאולי מציקות לכם

  קראו עוד »
  ליטוש מרצפות
  שירותים
  ליטוש מרצפות

  ליטוש מרצפות ישנות רק לפני כמה שנים החלפתם ריצוף בכל הבית, אז למה פתאום משהו ברצפה שמתחתיכם ניראית לכם שחוקה

  קראו עוד »
  ליטוש קירות
  שירותים
  ליטוש קירות

  שיוף קירות ליטוש קירות? אתם מתכוונים לשיוף המוכר שאני מבצעים לפני צביעה יסודית של הקיר בצבע אקרילי או בסיד פשוט?

  קראו עוד »
  תפריט

  ממוקם ראשון במדרג